"Vilnies" laikraščio krepšinio čempionate: pratęsimų virtinė ir įspūdingas individualus pasirodymas 31

Spalio 23 – 25 dienomis „Vilnies“ laikraščio krepšinio čempionate buvo sužaistos keturios rungtynės, kuriose netruko puikios sportiškos kovos bei įspūdingų individualių pasirodymų.

Penktadienį, dienos rungtynėse pirmąją staigmeną pateikė „Penkių ežerų“ komanda, kuri nugalėjo Gusto Petkevičiaus vedama sporto centro komandą.

Nors Gustas šiose rungtynėse pelnė net 49 taškus bei surinko 57 naudingumo balus, pagerino Molėtų čempionato rekordą, tačiau pergalės jo vedamai komandai iškovoti nepavyko.

„Sporto centro“ komandos žaidėjo Gusto Petkevičiaus rungtynių komentaras:

„Penkių ežerų“ komandos žaidėjo Armino Tručinsko komentaras:

Spalio 25 dieną vyko trys „Vilnies“ laikraščio čempionato susitikimai iš kurių net dvejuose išsiaiškinti kuri komanda stipresnė 40 minučių kovos nepakako.

Buvo žaidžiami pratęsimai. Pirmose varžybose pasipildę nauju komandos žaidėju -Mindaugu Paulavičiumi, „Suginčiai“ nugalėjo ne gausiai į rungtynes susirinkusius „Žiuko įmonės‘ krepšininkus. Kaip ir buvo tikėtasi rungtynės buvo atkaklios, netruko emocijų.

„Žiuko įmonės“ komandos žaidėjo Mindaugo Mikutavičiaus komentaras:

„Suginčių“ komandos žaidėjo Mindaugo Paulavičiaus komentaras:

Antrose vakaro rungtynėse buvo žaidžiamos antro turo rungtynės, kuriose susitiko pirmame ture pralaimėjimą patyrusios komandos: „BWS‘ – „Dubingiai“.

Tikslingai „BWS“ komandos žaidėjas Mantas Pranskūnas rungtynių komentare minėjo „Tai yra finalas dėl patekimo į mažosios taurės pusfinalį“ - atkaklios, permainingos rungtynės žavėjo komandų noru laimėti.

Nors „Dubingiai“ vedami komandos naujoko Nojaus Vaikšnoro didžiąją varžybų dalį pirmavo, pergalės jiems iškovoti nepavyko.

„BWS“ komandos žaidėjo Manto Pranskūno rungtynių komentaras:

„Dubingių“ komandos žaidėjo Nojaus Vaikšnoro komentaras:

Trečiose rungtynėse susitiko gerai vienas kitam žinomi varžovai – „Dvaras“ ir „Molėtų kuopa“. Regis likus vos kelioms minutėms iki žaidimo „Molėtų kuopos“ komanda pasipildė naujais žaidėjais, o tai‚ „Dvaro“ komandai tapo rimta kliūtimi.

Nors pirmoje rungtynių pusėje ir vyko lygiavertė kova, antroje žaidimo dalyje dvariškiai nebesugebėjo atsitiesti po to, kai vienas iš komandos lyderių Nedas Petniūnas trečiajame rungtynių kėlinyje gavo diskvalifikacinę pražangą. Tuomet rungtynių žaidimo laikas buvo tik formalumas.

„Dvaro“ komandos žaidėjo Nedo Petniūno komentaras:

„Molėtų kuopos“ komandos žaidėjo Edvino Čaikauskas  komentaras:

Informuojama, kad "Vilies" laikraščio krepšinio čempionatas yra sustabdomas iki š.m. lapkričio 8 d.