Nuostatai

                                              Patvirtinta

                                                                                               Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro

                                                                                      direktoriaus  2022 m. sausio 11 d.

                                                           įsakymu Nr. V1-14

 

 

 

MOLĖTŲ RAJONO VYRŲ KREPŠINIO ČEMPIONATO

NUOSTATAI

 

 

  1. 1. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

1.1.  Skatinti  gyventojų užimtumą kūno kultūra ir sportu.

1.2.  Populiarinti krepšinio žaidimą, kaip sporto šaką.

1.3.  Kelti komandų meistriškumą ir išaiškinti pajėgiausias komandas ir žaidėjus.

 

  1. 2. VADOVAVIMAS

2.1 Varžybas vykdo Molėtų r. kūno kultūros ir  sporto centras.

 

  1. 3. DALYVIAI

3.1. Pirmenybėse leidžiama dalyvauti krepšinio komandoms laiku pateikusioms elektroninę vardinę paraišką. Formą rasite: https://docs.google.com/forms/d/1UJ1aWydS4ZVY0ksqQp_vM7W80z6t184zQh1lJWMM_Ho/edit

3.2. Komandos vadovai atsako, kad:

3.2.1. komandos žaidėjai yra pasitikrinę gydymo įstaigoje savo sveikatos būklę, bei gali dalyvauti 2022 m. krepšinio varžybose;

3.2.2. komandos žaidėjai turi galimybių pasą ar neigiamą PGR testo atsakymą;

3.2.3. įvykus bet kokiems sveikatos sutrikimams varžybų metu, atsakomybę prisiima pats žaidėjas;

3.2.4. kiekviena komanda iki 2022 m. vasario 10 d. privalo sumokėti dalyvio mokestį 150 eurų. Dalyvio mokestis bus naudojamas sekretoriato, teisėjų apmokėjimui, apdovanojimams, salės nuomai.

 

  1. 4. VIETA IR LAIKAS

4.1. Čempionatas vyks 2022 m. vasario –  gegužės mėn.

Penktadieniais – sekmadieniais Molėtų sporto centro salėse Ąžuolų g.10, Statybininkų g. 9 .

4.2. Komandos iki  sausio 19 d. 12:00 val. privalo pristatyti vardines paraiškas su dalyvių pavardėmis.

4.3. Legionierių skaičius neribojamas A ir B divizionuose.

 

  1. 5. VARŽYBŲ SISTEMA

5.1 Varžybos bus vykdomos A ir B divizionais.  A. Divizione varžysis 5 komandos.

Eil.

Komanda

1

Molėtų kuopa

2

Dvaras

3

Augiesa

4

Žiuko įmonė

5

Suginčiai

Pirmajame etape: grupėje  komandos žaidžia vieno rato sistema. Komandos grupėje užėmusios 1 – 4  vieta patenka  į Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato pusfinalį.

Antrajame etape: pusfinalyje susitinka: A1 – A4 ir A2 – A3. Pusfinalių nugalėtojai patenka į Molėtų rajono krepšinio čempionato finalą ir žaidžia dėl pirmosios vietos, o pralaimėtojai susitinka mažajame finale ir žaidžia dėl trečiosios vietos.

  1. Divizione varžysis 8 komandos.

Eil.

Komanda

1

SC U15

2

Utena

3

Geltonas stresas

4

Bekupė-vezumalkas.lt

5

Kiemas

6

BWS

7

Pagonys

8

Dubingiai

Pirmajame etape: grupėje komandos žaidžia vieno rato sistema. Komandos grupėje užėmusios 1 – 2  vieta patenka  į Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato finalą.

Antrajame etape: finale susirinka: A1 – A2  dėl pirmosios vietos, A3 – A4  dėl trečiosios vietos.

 

Varžybų organizatoriai pasilieka teisę keisti ir pildyti pirmenybių nuostatus, apie tai informuodami dalyvius jų nurodytais el. Paštu.

 

  1. 6. DALYVAVIMAS ČEMPIONATE. BAUDOS

6.1. Kiekvienas žaidėjas įrašytas paraiškoje privalo sužaisti mažiausiai 50 proc. rungtynių pirmajame etape norint žaisti atkrintamosiose varžybose - išimtis yra taikoma traumuotiems, arba sergantiems COVID-19 liga žaidėjams. Šie žaidėjai turi pateikti tai patvirtinančius dokumentus (nedarbingumo pažymėjimas, PGR testas).

6.2. Kiekviena  komanda, esant svariai priežasčiai, pirmajame etape, gali pakeisti tik 1 rungtynių datą. Antrajame ir trečiajame etape rungtynių laikas ir data nekeičiamas.

6.3 Komanda norinti pakeisti varžybų datą dėl Covid-19 ligos, apie tai privalo pranešti čempionato vyr. sekretoriui ne vėliau kaip prieš 24 val. iki numatytų varžybų pradžios. Ir per 24 val.  pateikti tai įrodančius dokumentus.

6.4 Už techninę pražangą žaidėjas privalo, iki sekančių varžybų, sumokėti 6 eurų dalyvio mokestį. Nesumokėjus baudos praleisti vienerias varžybas. Už pašalinimą iš aikštelės - 15 eurų baudą, nesumokėjus baudos – praleisti 2 rungtynes.

6.5. Komandos prisiima atsakomybę už tinkamą sirgalių elgesį.

6.6. Nuo vasario 4 dienos naujų žaidėjų įtraukimas į paraišką yra apmokestinamas dalyvio mokesčiu – 6 eurai.

 

  1. 7. APDOVANOJIMAS

 7.1 Komandos prizininkės apdovanojamos  medaliais, nugalėtojų  taurėmis, bei remėjų prizais.

 

  1. 8. PROTESTAS. JO PADAVIMO IR SVARSTYMO TVARKA

Jeigu komanda mano, kad jos interesus pažeidė teisėjo ar vyr. teisėjo sprendimas arba koks kitas įvykis žaidimo metu, komandos kapitonas arba treneris turi, kaip galima greičiau (kai tik kamuolys tampa nežaidžiamas ir rungtynių laikrodis yra sustabdytas arba pirmosios minutės pertraukėlės metu), savo pretenzijas ramiai ir mandagiai išsakyti vyr. teisėjui. Vyr. teisėjas gali paaiškinti savo sprendimą arba, jei reikia, gali patikslinti rungtynių protokolą, rungtynių rezultatą ir žaidimo laiką.

Jeigu rungtynėms pasibaigus, komanda tebėra įsitikinusi, kad minėtas įvykis padarė jai žalą, komandos kapitonas nedelsdamas turi pranešti vyr. teisėjui, kad jo komanda protestuoja rungtynių rezultatą. Komandos kapitonas turi pasirašyti protokolo skiltyje, vadinamame “komandos kapitono parašas protesto atveju”. Kad šis komandos kapitono pareiškimas taptų galiojantis, būtina, jog oficialus komandos vadovas (arba atstovas) patvirtintų šį protestą raštu per 20 min. nuo rungtynių pabaigos. Detalus protesto motyvas nėra būtinas. Pakanka parašyti x komanda protestuoja rungtynių tarp x ir y komandų rezultatą. Rungtynių vyr. teisėjas per valandą apie tai privalo informuoti čempionato vyr. sekretorių. Protestuojanti komanda artimiausią darbo dieną privalo čempionato vyr. sekretoriui įteikti protesto tekstą ir įmokėti 30 Eur garantinį mokestį. Jei protestas patenkinamas, garantinė įmoka grąžinama. Sprendimą dėl protesto priima komisija, susidedanti iš kiekvienos komandos po 1 asmenį per artimiausias tris darbo dienas.

 

Kontaktai: čempionato vyr. sekretorius Martynas Žala, tel. 867461551

Molėtų Kūno kultūros ir sporto centras, adresas Ąžuolų g.10, LT-33125, Molėtai, įm.kodas:191231523, atsisk. sąsk.: LT514010045500060096.

svetainiu kurimas MRVKP © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti