Nuostatai

 

TVIRTINU                                                                        TVIRTINU

Molėtų r. kksc direktorius                                                UAB “Molėtų Vilnis”   direktorė

Mindaugas Kildišius                                                        Jolanta Valentinavičienė

                                               

 

 

MOLĖTŲ R. KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRO IR MOLĖTŲ KRAŠTO LAIKRAŠČIO „VILNIS“  ČEMPIONATO NUOSTATAI

 

 

  1. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

1.1.  Skatinti  gyventojų užimtumą  kūno kultūra ir sportu.

1.2.  Populiarinti krepšinio žaidimą, kaip sporto šaką.

1.3.  Kelti komandų meistriškumą ir išaiškinti pajėgiausias komandas ir žaidėjus.

 

  1. VADOVAVIMAS

Varžybas vykdo Molėtų r. Kūno kultūros ir  sporto centras ir Molėtų krašto laikraštis „Vilnis“

 

  1. DALYVIAI

3.1.Pirmenybėse leidžiama dalyvauti   krepšinio komandoms laiku  pateikusi elektroninę vardinę paraišką.

3.2. Komandos vadovai atsako, kad varžybų dalyviai yra pasitikrinę gydymo įstaigoje savo sveikatos būklę, bei gali dalyvauti  2020 m. krepšinio varžybose. Įvykus bet kokiems sveikatos sutrikimams varžybų metu, organizatoriams jokių pretenzijų neturėsite.

 

  1. VIETA IR LAIKAS

4.1. Pirmenybės vyks 2020 m. spalio –  gruodžio mėn.

Penktadieniais – sekmadieniais Molėtų sporto centro salėse Ąžuolų g.10, Statybininkų g. 9 .

4.2. Komandos iki  spalio 9 d. 12:00 val. privalo pristatyti vardines paraiškas su dalyvių pavardėmis.

4.3. Legionierių skaičius neribojamas.

 

5.  STARTO MOKESTIS

Kiekviena komanda iki 2020 m. spalio 16 d. privalo sumokėti starto mokestį 150 eurų. Startinis mokestis bus naudojamas sekretoriato, teisėjų apmokėjimui, apdovanojimams, salės nuomai.

 

  1. VARŽYBŲ SISTEMA

Pirmajame varžybų etape burtu kelių komandos  susitarstytos i A ir B pogrupius:

Eil.

A.    Pogrupis

 

B.    Pogrupis

1

Žiuko įmonė

1

Molėtų kuopa

2

Sporto centras

2

Dvaras

3

Penki ežerai

3

Dubingiai

4

Suginčiai

4

Augiesa

 

 

5

BWS

Pogrupiuose komandos žaidžia vieno rato sistema. Komandos pogrupiuose užėmusios 1-2 vieta patenka  į Vilnies laikraščio krepšinio čempionato pusfinalį. Antrajame etape-pusfinalyje susitinka: A1 – B2 ir A2 – B1. Trečiajame finaliniame etape: pusfinalių nugalėtojai patenka į „Vilnies laikraščio krepšinio čempionato finalą ir žaidžia dėl pirmosios vietos, o pralaimėtojai susitinka mažajame finale ir žaidžia dėl trečiosios vietos.

Komandos užėmusios 3 – 4 vietas patenka į mažąją „Molėtų sporto centro taurę“. „Mažosios taurės“ pusfinalis:  A3 – B4  ir A4 – B3. Pusfinalių nugalėtojai patenka į „Mažosios taurės“ finalą, kur komandos žaidžia dėl  Molėtų sporto centro „Mažosios taurės“. Pusfinalių  pralaimėtojai iš sekančių kovų pasitraukia.

Varžybų organizatoriai pasilieka teisę keisti ir pildyti pirmenybių nuostatus, apie tai informuodami dalyvius jų nurodytais el. paštu ar telefonu. Varžybų susitikimų tvarkaraštis gali būti keičiamas tik pirmajame varžybų etape, abejų komandų sutarimu. Antrame ir trečiame etape varžybų tvarkaraštis nėra keičiamas.

 

 

  1. DALYVAVIMAS PIRMENYBĖSE. BAUDOS

7.1. Kiekvienas žaidėjas įrašytas paraiškoje privalo sužaisti mažiausiai 50 proc. Rungtynių pirmajame etape, norint žaisti atkrintamosiose varžybose.

7.2. Už techninę pražangą žaidėjas privalo sekančių varžybų dalyvio mokestį sumokėti 6 eurus.

7.3  Nesumokėjus baudos praleisti vienerias varžybas. Už pašalinimą iš aikštelės - 15 eurų baudą, nesumokėjus baudos – praleisti 2 rungtynes.

7.4. Komandos prisiima atsakomybę už tinkamą sirgalių elgesį.

7.5. Prasidėjus čempionatui naujų žaidėjų įtraukimas į paraišką yra taikomas varžybų dalyvių mokestis  6 eurų.

 

 

  1. APDOVANOJIMAS

 Komandos prizininkės apdovanojamos  medaliais, nugalėtojų  taurėmis, bei remėjų prizais.

 

  1. PROTESTAS. JO PADAVIMO IR SVARSTYMO TVARKA

Jeigu komanda mano, kad jos interesus pažeidė teisėjo (vyr. teisėjo ar teisėjo) sprendimas arba koks kitas įvykis žaidimo metu, komandos kapitonas arba treneris turi kaip galima greičiau (kai tik kamuolys tampa nežaidžiamas ir rungtynių laikrodis yra sustabdytas arba pirmosios minutės pertraukėlės metu) savo pretenzijas ramiai ir mandagiai išsakyti vyresniajam teisėjui. Vyresnysis teisėjas gali paaiškinti savo sprendimą arba, jei reikia, gali patikslinti rungtynių protokolą, rungtynių rezultatą ir žaidimo laiką.

Jeigu rungtynėms pasibaigus, komanda tebėra įsitikinusi, kad minėtas įvykis padarė jai žalą, kapitonas nedelsdamas turi pranešti vyr. teisėjui, kad jo komanda protestuoja rungtynių rezultatą. Kapitonas turi pasirašyti protokolo skiltyje, vadinamame “kapitono parašas protesto atveju”. Kad šis kapitono pareiškimas taptų galiojantis, būtina, jog oficialus komandos vadovas (arba atstovas) patvirtintų šį protestą raštu per 20 min. nuo rungtynių pabaigos. Detalus protesto motyvas nėra būtinas. Pakanka parašyti, x komanda protestuoja rungtynių tarp x ir x komandų rezultatą. Rungtynių vyr. teisėjas per valandą apie tai privalo informuoti KKSC vyr. teisėją. Protestuojanti komanda artimiausią darbo dieną privalo KKSC vyr. teisėjui įteikti protesto tekstą ir įmokėti 30 Eur garantinį mokestį. Jei protestas patenkinamas, garantinė įmoka grąžinama. Sprendimą dėl protesto priima komisija, susidedanti iš kiekvienos komandos po 1 asmenį per artimiausias tris darbo dienas.

 

 

Kontaktai: vyr. teisėjas Martynas Žala, tel. 867461551

Molėtų Kūno kultūros ir sporto centras, adresas: Ąžuolų g.10, LT-33125, Molėtai, įm.kodas:191231523, atsisk.sąsk.: LT514010045500060096.

svetainiu kurimas MRVKP © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti