Atkaklios kovos "Vilnies" krepšinio čempionato pusfinalyje

Atkaklios kovos "Vilnies" krepšinio čempionato pusfinalyje 130

Pirmame čempionato pusfinalyje susitiko praeitų metų čempionato finalininkės „Molėtų kuopa“ ir „Augiesa“. Metai prabėgo, tačiau varžybų scenarijus nesikeitė. Pirmoje rungtynių pusėje „Molėtų kuopa“ susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Trečiajame - „Augiesa“ sustiprinusi gynybą ir pagerinusi puolimą rezultatą išlygino. „Augiesos“ snaiperiai pataikė kelis tolimus metimus ir „Augiesos“ persvara siekė 10 taškų. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Molėtų kuopa“ nepasidavė ir persvarą sumažino iki minimo, tačiau pergalės iškovoti nepavyko.

‚Augiesos“ komandos pergalės kalvis buvo komandos senbuvis Šarūnas Putna, pelnęs 22 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Antrajame pusfinalyje vyko neprastesnė kova. Jose „kumščius“ surėmė svečiai iš Ukmergės KK“ Vienybė“ ir  lygos senbuviai „Dvaras“. Pirmajame rungtynių kėlinyje vyko atkakli kova, kurioje stipresni buvo „Dvaro“ komanda. 25:23. Antrajame rungtynių kėlinyje „Dvaro“ krepšininkai padidino susikrautą persvarą iki dviženklio. Antroje rungtynių pusėje scenarijus aikštelėje nepasikeitė ir „Dvaro“ komanda po trijų metų pertraukos sugrįžo į „Vilnies“ krepšinio čempionato finalą.

„Dvaro“ gretose nesustabdomas buvo Nedas Petniūnas, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 14 kamuolių ir surinkęs 37 naudingumo balus.

"Vilnies" krepšinio čempionato finalas vyks gruodžio 9 d.

16:10 val. dėl 3 vietos susitinka: „Molėtų kuopa“ – KK „Vienybė“

17:50 val. Dėl 1 vietos „Augiesa“ – „Dvaras“