Valstybės atkūrimo dieną antrosios MRVKP akistatos aikštelėje

Valstybės atkūrimo dieną antrosios MRVKP akistatos aikštelėje 15

Vasario 16 d. rajono vyrų krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos trejos rungtynės, kuriuose favoritais laikytos komandos iškovojo pergales. Kviečiame kartu apžvelgti, kaip sekėsi besivaržiusioms komandoms. Pirmajame susitikime „Žiuko įmonė“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Banginių“, kuriuos įveikė net 43 taškų skirtumu. „Banginiai“ puikiai kovėsi tik pirmajame rungtynių kėlinyje. Antrajame kėlinyje „Banginių“ komandos žaidėjai pradėjo „strigti“ „Žiuko įmonės“ gynybos „gniaužtuose“. Po dvejų kėlinių 20 –ies taškų pranašumą turėjo „Žiuko įmonės“ krepšininkai. Antroji rungtynių pusė praskriejo greitai ir buvo tik formalumas, nes rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Žiuko įmonės“ gretose rezultatyviausias buvo Marius Bareišis pelnęs 23 taškus, Aistis Juočepis pridėjo 23 tšk.

„Banginių“ gretose rezultatyviausias buvo Mindaugas Juška – 13 tšk., Rokas Dubauskas pridėjo 10 taškų.

Jonas Gutauskas „Žiuko įmonės“ komandos žaidėjas: šios dienos kova nebuvo labai sunki, o pergalė pelnyta ir smagi. Varžybų baigtį lėmė mūsų geras, greitas puolimas ir gera gynyba.  Labiausia norėčiau išskirti mūsų komandos vieningumą ir draugiškumą. Esu “legionierius” iš Vilniaus, bet esu nustebęs, kokie draugiški ir geri žmonės mane supa komandoje, kaip negaili perdavimų ir gero žodžio vieni kitiems. Vienas malonumas praleisti tokią gražią ir Lietuvai svarbią dieną su tokiais vyrukais! Su Vasario 16-ąja visus!

Mindaugas Umbrasas „Banginių“ komandos žaidėjas: susitikome su labai stipria aukšto lygio komanda, kuri visada yra tarp turnyro favoričių. Net ir būdami ne visos sudėties žaidė gerą komandinį krepšinį, išnaudojo ūgio pranašumą, baudė už kiekvieną klaidą -bėgdami į greitą puolimą ir rinkdami lengvus taškus. Dėkojame varžovams už gerą krepšinio pamoką ir linkime sėkmės tolimesnėse kovose.

Lygiaverčių komandų dvikova -antrose vakaro rungtynėseDubingiai“ susitiko su „Suginčiais“. Kaip ir buvo tikėtasi rungtynės buvo atkaklios ir kovingos. Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos demonstravo puikų žaidimą, po dešimties minučių kovos, kėlinys baigėsi 22 – 16 „Suginčių“ naudai. Antrąjį rungtynių kelinį taikliais tritaškių metimais krepšinio lanką skrodę sugintiškiai įgijo dvižeklę persvarą. Rungtynės įpusėjo rezultatu: 38 – 28. Antroje rungtynių pusėje „Dubingiai“ sugrąžino žaidimo intrigą ir sugebėjo rezultatą sumažinti iki 4 taškų, tačiau puikiai žaidę sugintiškiai išsaugojo pranašumą ir rungtynes užbaigė 79 - 66.

„Dubingių“ gretose rezultatyviausias buvo Paulius Kaminskas – 24 tšk., Arnoldas Mateika pridėjo 16 tšk..

„Suginčių“ gretose rezultatyviausias buvo Martynas Žala 34 tšk., Ernestas Leišis pridėjo 18 taškų.

Dubingių komandos žaidėjas Paulius Kaminskas: nors ir pralaimėjome, rungtynes vertinu neblogai. Davėme varžovams kovą ir buvome susigrąžinę intrigą antroje rungtynių pusėje, bet varžovai šiai dienai buvo stipresni, todėl nepavyko „perlaužti“ rezultato savo naudai. Mums dar trūksta susižaidimo ir susikalbėjimo, bet manau dar pagerinsim šiuos aspektus.

Suginčių komandos žaidėjas Paulius Sugintas: smagu, kad į pirmas rungtynes susirinkome taip gausiai. Nuo pirmų minučių buvome susikaupę ir varžovams neleidome pagalvoti apie pergalę. Kiek sunkiau sekėsi stabdyti Paulių Kaminską, bet mūsų naujasis pirkinys debiutavo sėkmingai pelnydamas 34 taškus, patenkindamas lūkesčius su kaupu! Ačiū komandai ir taip stengsimės kovoti toliau.

Trečiose vakaro rungtynėse įnirtingos kovos nebuvo matyti. Be komandos trenerio Mariaus Pociukonio žaidę „Sporto centro“ auklėtiniai nesugėbėjo pasipriešinti „Dvarui“. Nuo pat pirmųjų minučių dvariškiai taikliai mesdavo tiek iš tolimesnės, tiek iš artimos distancijos, taip neleisdami varžovams priartėti prie pergalės. Pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi solidžia 20 taškų persvara. Antrajame rungtynių kėlinyje „Dvaro“ krepšinio komanda nujautė sėkmingą rungtynių baigtį, tad likusį rungtynių laiką žaidė atsipalaidavę, leido pasireikšti komandos jaunimui. Ištiksėjus rungtynių laikui „Dvaras“ iškovojo pirmąją rezultatyvią pergalę 99 – 71.

„Dvaro“ gretose rezultatyviausias buvo Egidijus Steidlys pelnęs 29 tšk., Mantas Juočepys pridėjo 24 taškus.

„Sporto centro“ gretose rezultatyviausias buvo Marius Gurskas pelnęs 31 tšk., Gustas Petkevičius pridėjo 21 tašką.

Sporto centro komandos žaidėjas Marius Gurskas: rungtynes vertinu normaliai, kadangi buvo momentų, kai sužaidėme visai geras atkarpas, tačiau pergalei pasiekti pritrūko tiek ūgio, tiek jėgos bei svorio baudos aikštelėje. Sveikinimai priešininkams, pasiekus pergalę.

Dvaro komandos žaidėjas Lukas Bražėnas: puikios varžybos. Rungtynės praėjo ganėtinai sklandžiai, kadangi esame gerai susižaidusi komanda! Trumpai tariant, buvo geras komandinis žaidimas ir lengva pergalė.