RVKP Savaitgalis: savaitės lyderių dvikovoje "Augiesos" komandos pergalė, bei pagerintas individualus rezultatyvumo rekordas

RVKP Savaitgalis: savaitės lyderių dvikovoje "Augiesos" komandos pergalė, bei pagerintas individualus rezultatyvumo rekordas 18

Be pralaimėjimų žingsniuojantys „Suginčiai“. Pirmose varžybose ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Suginčiai“, kurie po atkaklios kovos įveikė Pakalnio „Žynio“ krepšininkus. Rungtynės buvo atkaklios. Puikiai pradėjo sugintiškiai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių: įrodinėjo, kad keletas pastarųjų laimėjimų nebuvo atsitiktiniai. Kiekviename kėlinyje įveikę savo varžovus, galutiniame rezultate iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 100 – 74.

Rezultatyviausiai „Suginčiai“ komandoje žaidė Martynas Žala, sumetęs net 38 taškus ir surinkęs 48 naudingumo balus, Dovydas Prušinskas komandai pridėjo 15 taškų.

Rezultatyviausiai „Žynio“ komandoje žaidė Nojus Vaikšnoras sumetęs 33 taškus ir surinkęs 29 naudingumo balas, Ovidijus Kriaunaitis pelnė 11 taškų.

„Suginčių“ komandos žaidėjas Andrius Banevičius: žaidėme neblogai, tai atspindi rezultatas. Aišku kaip ir kiekvienose rungtynėse yra kur tobulėti. Gerai pataikėme, bet gynyba strigo, varžovai daug metė iš toli. Stengsimės taisyti klaidas ir toliau siekti pergalių.

„Žynio“ komandos žaidėjas Paulius Vaičius: labai sunkios nuo pat rungtynių pradžios, nes paskutiniu metu dėl kelių žaidėjų traumų esame labai išretėjusia sudėtimi ir todėl pavyko „būti“ varžybose tik pirmoje rungtynių pusėje, kol krito tolimi metimai. Antroje pusėje, turbūt viskas logiškai ir natūraliai susidėliojo, tiesiog pritrūkome kvapo ir jėgų sulaikyti labai stiprų varžovą

Treniruotė prieš akistata su Žiuko įmonės komanda. Antrose vakaro rungtynėse „Augiesa“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Dubingių“. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių “Augiesos“ krepšininkai susikrovė solidų taškų pranašumą. Dubingiškiai antroje rungtynių pusėje atsilikimą sušvelnino, tačiau pergalės iškovoti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 89 – 64.

Rezultatyviausiai „Augiesos“ komandoje žaidė Justinas Sakalauskas sumetęs 19 taškų, Linas Laukis, Darius Bušmič pelnė po 17 taškų.

Rezultatyviausiai „Dubingių“ komandoje žaidė Arnoldas Mateika sumetęs 20 taškų, Martynas Liuima pelnė 19 taškų.

Dubingių“ komandos žaidėjas Martynas Liuima: surinkome daugiau negu įprastai, nepaisant to, kad rungtynės vyko penktadienio vakare, tačiau nepakako ryžto gerai kovoti. Sunku žaisti, „kai gyvybės gali daugiau rasti kapinėse, nei mūsų gynybos sistemose, o 40 metų trunkančiame vedybiniame gyvenime atrasi daugiau aistros negu mūsų puolime“. Pralošėme mažose kovose, ko pasekoje komanda smarkiai išsimušė iš ritmo ir įpusėjus rungtynėms pralaiminėjo 21 tašku. Tiesą pasakius, nežinau, ar išvis buvome ritme. Ilgosios pertraukos metu treneris gerokai „išspardė visiems užpakalius“. Vyrai žengė į antrą rungtynių pusę su panašiu užsivedimu, kaip „žengia į barą“, tad pavyko atstatyti žaidimo pusiausvyrą ir antrąją pusę netgi laimėjom. Tikriausiai apie barą ir sukosi daugelio mintys pirmoje pusėje, kuomet aikštelėje judėjome, „kaip avys be piemens“. Sveikinimai varžovams.

„Augiesos“ komandos spaudos atstovas: varžybas galima laikyti gera treniruote prieš svarbias rytojaus varžybas su Žiūko įmone. Tiesiog be didesnio vargo įrodėme, kad esame stipresnė komanda. Visgi penktadienio vakaro rungtynių metu trūko nusiteikimo, galvose sukosi kitos mintys. O taip jau buvome nudegę žaisdami prieš Suginčius. Linkiu Dubingių komandai toliau tobulėti, o mums didesnės motyvacijos ir pilnai parodyti savo potencialą.

Centrinė turo dvikova. Šeštadienio dienos rungtynėse „Augiesa“ iškovojo labai svarbią pergalę kovoje dėl vietos didžiosios taurės pusfinalyje. „Augiesios‘ krepšininkai laimėdami 13 taškų persvara užsitikrino vietą didžiosios taurės pusfinalyje. „Žiuko įmonės“ likimas spręsis paskutinėse rungtynėse kuriose susitiks su, šį sezoną tapusia atradimu, „Suginčių“ komandą.  Šį sezoną „Suginčiai“ demonstruoja puikią sportinę formą. Ar jiems pavyks pasipriešinti „Žiuko įmonės“ krepšininkams sužinosime jau šį sekmadienį.

Varžybos buvo įdomios, kuriose netrūko vyriškos kovos bei gražių epizodų. Nuo pat rungtynių pradžios „Žiuko įmonės“ krepšininkai demonstravo puikų puolimą, to pasekoje tris kėlinius pirmavo. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Augiesos“ krepšininkai sustiprino gynybą, kas davė „vaisių“. „Žiūko įmonės“ krepšininkai ketvirtajame rungtynių kėlinyje įmetė tik keturis taškus, „Augiesa“ iškovojo sunkią pergalę, kuri jiems garantuoja vieta didžiosios taurės pusfinalyje.

Rezultatyviausiai „Augiesos“ žaidė Aurimas Butkus ir Karolis Staniokas sumetę po 22 taškus, Linas Laukis pridėjo 13 taškų.

Rezultatyviausiai „Žiuko įmonės“ komandoje žaidė Dovidas Verikas sumetęs 15 taškų, Jonas Gutauskas pridėjo 13 taškų.

„Augiesos“ komandos žaidėjas Karolis Staniokas: reikia pradėti nuo to, kad dėl traumų, bei dėl vienų ar kitų priežasčių į rungtynes susirinkome tik šešiese. Tad ir pradėjome rungtynes labai sunkiai. Pirmus tris kėlinius sunkiai sekėsi apsiginti nuo varžovų atakų, ko pasekoje neišėjo greitai užpulti varžovų. Galiausiai ketvirtajame kėlinyje pavyko „perlaužti“ rungtynes dėl puikios gynybos ir mūsų komandos kovingumo, kas ir rodo tik 4 praleisti taškai per ketvirtą kėlinį. O kai apsigini ir užpulti lengviau. Ši pergalė buvo labai svarbi, kadangi kelis pastaruosius mėnesius sunkiai sekasi įsivažiuoti visiems, tad tikiuosi, kad tai bus geros atkarpos pradžia. Ačiū komandai, kad susirinko ir kovojo, bei ačiū varžovams už gerą kovą.

„Žiuko įmonės“ komandos žaidėjas Dovidas Verikas: pralaimėjimą lėmė tai, kad nerodėme geriausio savo žaidimo, nesukrito keletas metimų ir kas svarbiausia - rungtynių pabaigoj daugiau jėgų ir emocijų skyrėm ginčams su teisėjais, nei pačioms varžyboms. Dabar laukia kol kas svarbiausios šio sezono rungtynės prieš dar nepralaimėjusia „Suginčių“ ekipą, visas dėmesys ten.

Pirmoji pergalė. Sekmadienio dienos rungtynėse susitiko dvi, nei karto nelaimėjusios komandos. Rungtynės buvo permainingos. Pirmojoje rungtynių pusėje komandos „kovojo“ apylygiai. Po dvejų kėlinių 46 – 45 minimali „Žynio“ persvara. Permainingoje antroje rungtynių pusėje du skirtingi kėliniai. Trečiame rungtynių kėlinyje „Banginiai“ susikrovė 6 taškų persvarą. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje vaizdas aikštelėje apsivertė. „Banginiai“ puolime pradėjo strigti „Žynio“ gynybos gniaužtuose, puolime nesustabdomas buvo Nojus Vaikšnoras sumetęs 45 taškus. „Žynys“ iškovojo pirmąją pergalę ir tęsia kovą dėl mažosios taurės pusfinalio.

Rezultatyviausiai „Žynio“ komandoje žaidė Nojus Vaikšnoras sumetęs 47 taškus ir surinkęs 49 naudingumo balus, Ovidijus Kriaunaitis pelnė 23 taškus.

Rezultatyviausiai „Banginių komandoje žaidė Eduardas Jakovlevas sumetęs 23 taškus, Vaidas Stankevičius pridėjo 19 taškų.

„Žynio“ komandos žaidėjas Raimondas Bačiulis: rungtynės buvo atkaklios, varžovai buvo mums "užkūrę tikrą pirtį", labai taikliai metė tolimus metimus, todėl buvo perimta iniciatyva į savo rankas. Rungtynių pabaigoje pagerinome gynybą ir pasiekėme sunkią pergalę!

 


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti