RVKP savaitgalis: įspūdingi individualūs pasirodymai ir naujasis lygos rekordas

RVKP savaitgalis: įspūdingi individualūs pasirodymai ir naujasis lygos rekordas 17

Vasario 28 – kovo 1 dienomis rajono vyrų krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos penkerios rungtynės. Penktadienį įvyko dvejos rungtynės. Pirmajame dienos mače susitiko skaudų pralaimėjimą pirmajame ture patyrusi „BWS“ ir be pralaimėjimų žygiuojantis „Dvaras“.  Negausiai susirinkusi „BWS“ komanda nuo pat pirmųjų rungtynių minučių nesugebėjo pasipriešinti „Dvariškiams“. Didžiausia rungtynių intriga buvo ar pavyks „Dvaro“ komandos vyrukams nugalėti 100 taškų persvara. Rungtynės baigėsi net 94 taškų persvarą.

Rezultatyviausiai „BWS“ komandoje žaidė Audrius Ivickas sumetęs net 30 taškų, Žygimantas Zaremba komandai pridėjo 13 taškų.

Rezultatyviausiai „Dvaro“ komandoje žaidė Nedas Petniūnas -28 taškai ir 50 naudingumo balų, Daivaras Miškinis pelnė 27 taškus

„Dvaro“ komandos žaidėjas Jurgis Jutautas: susirinko beveik visa komanda. Visi žaidėjai sumetė „savo“ metimus. Rungtynės nebuvo sunkios, nes varžovų komanda nebuvo pilnai susirinkusi. Smagu, kad visa komanda pasiskirstė žaidimo laiką ir mažiau žaidžiantys žaidėjai gavo progą pasireikšti ir pakilę nuo suolelio sėkmingai įsiliejo į rungtynes.

BWS“ komandos žaidėjas Audrius Ivickas: šiandien žaidėme prieš vieną stipriausių Molėtų krepšinio lygos komandų, tad didelių ambicijų neturėjome.  Rezultatas tai parodė. Varžovai matydami silpnąsias mūsų vietas, taikė aktyvią gynybą ir taip susikrovė triuškinamą pranašumą. Asmeniškai man varžybos buvo sėkmingos. Tikiuosi, kad sekmadienį žaisdami prieš „5ozer“ busime pilnos sudėties ir grįšime į pergalių kelią.

Neįveikiami Suginčiai. Antrose vakaro rungtynėse „Suginčiai“ iškovojo svarbią pergalę. Sugintiškiai šį kartą susitiko su „Banginiais“. Rungtynės buvo atkaklios. Nuo pat rungtynių pradžios vyko atkakli kova, nei viena komanda nedovanojo lengvų taškų. Po pirmojo kėlinio nežymią, 6 taškų persvarą susikrovė „Suginčiai“. Antrajame rungtynių kėlinyje „Banginiai“ sustiprino gynybą ir sugebėjo persvarą sušvelninti. Rungtynės įpusėjo rezultatu: 39 – 41.

Rungtynių „lūžis“. Antroje rungtynių pusėje gražų puolimą demonstravo sugintiškai -puikiai atakuodami tiek iš artimos, tiek iš tolimos distancijos. Tuo tarpu „Banginių“ metimai nepasiekdavo tikslo. Rungtynes laimėjo sugintiškiai rezultatu:102 – 80.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviai rungtynes sužaidęs Martynas Žala pelnė 39 taškus ir 55 naudingumo balus, Ignas Šeikis komandai pridėjo 24 taškus.

Rezultatyviausiai „Banginių“ komandoje žaidė Ignas Keras su 24 taškais, Rokas Dubauskas pridėjo 15 taškų.

„Molėtų kuopa“ turėjo vargo su „Sporto centro“ auklėtiniais. „Molėtų kuopos“ komanda į rungtynes susirinko ne pilnos sudėties.Šokdamas ginčo kamuolį“ vienas iš „Molėtų kuopos“ lyderių Modestas Mockevičius patyrė čiurnos traumą. „Kuopos“ krepšininkai rungtynėse turėjo verstis tik su penkiais žaidėjas. Nepaisant to, rungtynės buvo atkaklios bei kovingos. Pirmoji rungtynių pusė užsibaigė rezultatu: 38 – 34, kur pirmavo tik su penkiais žaidėjais likusi „Molėtų kuopos“ komanda. Antroje rungtynių pusėje ant parketo ir toliau virė aštri kova, komandos keitėsi taikliais metimais.  Ketvirtajame rungtynių kėlinyje dauguma laiko komandas skirtumas buvo tik vienas taiklus metimas. Paskutinis rungtynių „rezultato lūžis“ įvyko likus žaisti 1:17 min., kai tolimą tritaškį metimą pataikė Kristupas Kildišius ir rungtynių rezultatas tapo 69 – 67 „Molėtų kuopos“ naudai. Toliau rungtynėse vyko loterija, kurioje geriau sekėsi kuopos krepšininkams, kurie 72 – 69 iškovoją sunkią pergalę.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Paulavičius įmetęs 22 taškus, Tautvydas Čivilis pridėjo18 taškų.

Sporto centro komandoje rezultatyviausia žaidė komandos treneris Marius Pociukonis su 32 taškais ir 39 naudingumo balu, Gustas Petkevičius pridėjo 10 taškų.

„Molėtų kuopos“ komandos žaidėjas Tautvydas Čivilis: varžybos buvo nelengvos, nes žaidėme tik penkiese, prieš puikiai pasiruošusius varžovus. Gaila, jog Modestas iškrito iš žaidimo pačioje rungtynių pradžioje. Sėkmės gydantis jam traumas. Na, o varžybos buvo nelengvos, ypač dėl to, kad likus minutei iki rungtynių pabaigos likome keturiese. Džiugu, kad sugebėjo paimti šį tašką turnyrinėje lentelėje.

„Sporto centro“ komandos žaidėjas Gustas Petkevičius: sveikinu varžovus su pergale, tikimės priešininkų žaidėjo trauma  nerimta ir greit grįš ant parketo. Kalbant apie rungtynes, visos varžybos vyko taškas į tašką, kol galiausiai patirtis nugalėjo. Neigiamą rezultatą lėmė prastas pataikymas, savanaudiškumas bei per didelis skubėjimas svarbiose atakose. Šis pralaimėjimas lyg ir lėmė, jog viltys užimti 1-2 vietą grupėje liko tik teorinės. Stengsimės kovoti likusiose kovose bei turnyrą užbaigti su kuo daugiau pergalių.

Dvaras“ „sutraiškė“ savo varžovus. Sekmadienio dienos rungtynėse „Dvaras“ iškovojo dar vieną triuškinamą pergalę prieš į lygą sugrįžusią „Bekupę“. Nuo pat rungtynių pradžios „dvariškiai“ tik dar kartą įrodė, kad šį sezoną yra nusiteikę užimti vieną iš aukščiausių turnyro vietų. Po pirmųjų dvejų kėlinių 51 – 22. Trečiajame ir ketvirtajame rungtynių kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Dvariškiai rungtynes laimėjo 103 – 49.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė, šį sezoną puikią sportinę formą demonstruojantis  Nedas Petniūnas su 35 taškais, Mantas Juočepys pridėjo 25 taškus.

Bekupės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Marius Maišelis su 11 taškų, Giedrius Mečkauskas surinko 10 taškų.

„Bekupės“ komandos žaidėjas Juozas Jakutis: rungtynes pradėjome tragiškai, pusiau "miegodami", varžovas tuo pasinaudojo ir paprasčiausiai mus apibėgo. Metimai neparuošti, vaikiškos klaidos, geras varžovų pataikymas, viskas susidėjo link pralaimėjimo.

„Dvaro“ komandos žaidėjas Lukas Bražėnas: puikios varžybos, pranašumas buvo tame, kad mūsų komanda geriau susižaidusi. Intensyvus darbas treniruojantis.

 

„BWS“ komandos atgimimas. Antrose sekmadienio dienos varžybose susitiko du triuškinamus pralaimėjimus iš eilės patyrusi „BWS“ ir atkaklioji „5Ozer“.  Šiose ryngtynėse pilna komandos sudėtimi susirinkusi „BWS“ buvo rimtai nusiteikusi ir iškovojo pergalę rezultatu 93 – 72. 

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Mantas Bielinskas su 31 tašku, Povilas Kaminskas surinko 25 taškus, bei 47 naudingumo balus.

„5Ozer“ komandoje rezultatyviausias buvo Simonas Kildišius su 28 taškais, Arnoldas Andrikonis pridėjo 11 taškų.

„BWS“ komandos treneris Ruslanas Kozlovskis: džiaugiuosi už komanda, kad grįžome į pergalių kelią. Mums po dvejų skaudžių pralaimėjimų tai labai svarbu. Pergalę lėmė užtikrintas žaidimas, tiek puolime, tiek gynyboje. Buvo „bangelių“ žaidime, bet jų sunku išvengti per visas rungtynes. Dar visos jėgos mūsų komanda tikrai nepademonstravo. Yra kur tobulėti tiek gynyboje, tiek puolime. Tikėjomės iš priešininkų kietesnės kovos. Džiugu, kad mūsų ir atsarginiai žaidėjai gavo pažaisti.

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti