Rajono vyrų krepšinio B diviziono čempionate kovas baigė "Geltonas stresas", "Pagonys" ir "SC U15" (FOTO) 69

Kovo 25 – 28  dienomis rajono vyrų krepšinio čempionate B divizionę įvyko 4 susitikimai, kuriose netruko puikios sportinės kovos, bei puikių sportinių emocijų.

Kovo 25  d. pirmąją pergalę iškovojo jauniausioji rajono krepšinio čempionato komanda, kuri po atkaklios kovos įveikė be pergalių čempionate likusius čempiono naujokus „Pagonys“. Kaip ir buvo tikėsi rungtynės buvo lygios, tiek viena, tiek kita komanda neleido varžovams susikrauti didesnės taškų persvaros ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinės ketvirto kėlinio minutėmis. Šį karta gudresni buvo jaunieji „SC U15“ auklėtiniai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 82:74. Į pergalę jaunuosius krepšininkas vedė jų žaidžiantis treneris Mindaugas Kildišius, kuris pelnė 37 taškus, atkovojo 24 kamuolius, bei surinko 57 naudingumo balus, tai pat puikiai rungtyniavo Titas Adulcikas pelnęs 17 taškų atkovojąs 7 kamuolius ir surinkęs 10 naudingumo balų.FOTO

Kovo 27 dienos įvyko vienerios B diviziono rungtynės, kuriose svarbia pergalę iškovojo „Kiemas“. „Kiemas“ įveikė jaunuosius „Geltono streso“ krepšininkus rezultatu 65:40. „Kiemui“ buvo labai svarbi ir reikalinga pergalę, kuri pratęsė jų kovo dėl patekimo į B diviziono mažąjį finalą. Norint patekti į B diviziono mažajį finalą reikia tiesiog balandžio 10 d. 15:30 įveikti „BWS“ krepšininkus.

Kovo 28 diena paskutines čempiono rungtynės sužaidė „Geltonas stresas“, kurie įveikė jaunuosius  „SCU15“ auklėtinius. Nuo pat rungtynių pradžios „Geltono streso“ auklėtiniai įrodinėjo, kad šiai dienai jie yra stipresni. Rungtynes laimėjo nesunkiai rezultatų 90:58. Rungtynėse nesulaikomas buvo Victor Buchardf Jensen, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus.

Rajono vyrų krepšinio čempionato B divizione liko sužaisti trejoms atidėtoms  rungtynėms iš tolesnių kovų dėl rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono vardo pasitraukė“ Geltonas Stresas“, „SCU15“, ir „Pagonis“.