MRKP savaitgalis: Dubingių pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis..

MRKP savaitgalis: Dubingių pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis.. 14

Vasario 8 dieną  prasidėjo rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Jose buvo sužaistos trejos rungtynės: Pirmose susitiko: „Dubingiai“ – „ Banginiai“.Dubingiškiai šį sezoną sulaukė komandos papildymo. Prie komandos prisijungė Gediminas Šerėjus ir Arnoldas Mateika, kurie kartu pelnė 24 taškus. „Banginiai“ rungtynėse turėjo verstis be vieno iš komandos lyderio Igno Kero.  Rungtynės buvo  atkaklios ir kovingos. Be lyderio žaidžiantys „Banginiai“ puikia kovėsi  visas rungtynes ir tik paskutiniose rungtynių sekundėse  nusileido savo varžovams, kurių gretose nesulaikomas buvo Martynas Liuima pelnęs 29 taškus ir Paulius Kaminskas surinkęs – 26 taškus. „Banginių“ gretose Vaidas Stankevičius pelnė 29 taškus.

Stankevičius „Banginių“ komandos žaidėjas: rungtynes vertinu gerai, jautėsi abiejų komandų noras laimėti. Pirmoje rungtynių pusėje mums gerai sukrito tritaškiai metimai, tačiau pabaigoje pritrūko jėgų iškovoti pergalę. Priešininkų komandos baudos metimai tapo lemiami šios dienos rungtynėse.

Dovydas Kaminskas „Dubingių“ komandos žaidėjas: Rungtynes vertiname gerai, nes laimėjome rungtynių pradžioje gynyboje darėme daug klaidų ir varžovai mus baudė tolimais metimais, dėl to rezultatas buvo nepalankus mūsų komandai. Sugebėjome pristabdyti varžovų tolimus metimus suaktyvindami gynybą. Puolime gerai sužaidė mūsų snaiperiai, kurie pataikė ne vieną tolimą metimą. To pasekoje sugebėjome  rezultatą „išlyginti“, o rungtynių pabaigoje pademonstravome stipresnius nervus mesdami baudų metimus, kurie leido mums iškovoti  pergalę.

Rungtynių statistika rasite: http://moletukrepsinis.lt/rezultatai/2

Antrose vakaro rungtynėse “Žiuko įmonė“ susitiko su Pakalnių „BC Žyniu“.  Šį sezoną „Žiuko įmonės‘ išlaikė pagrindinį komandos „branduolį“, tačiau rungtynėse dėl traumos komandai negalėjo padėti Dovidas Verikas ir Julius Repečka. „Žynio“  sudėtis per daug nesikeitė tik prie komandos prisijungė Robertas Sinkevičius, kuris susitikime pelnė 17 taškų.  Kaip ir buvo tikėtasi rungtynės buvo atkaklios ir permainingos. Pirmajame rungtynių kėlinyje „Žynio“ krepšininkai neblogai pataikė savo metimus. Antrajame rungtynių kelinyje jų metimai skriejo pro šalį. Tuo pasinaudoję „Žiuko“ įmonės krepšininkai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje susikrauta pranašumą išsaugojo ir iškovojo pirmąją pergalę.

Marius Bareišis „Žiuko įmonės“ komandos žaidėjas: Rungtynes laimėjome, tai bendras įvertinimas teigiamas, tikslas buvo laimėti įvykdytas. Nesužaidėme pačių geriausių rungtynių, buvo nemažai epizodų, kuriuose turėjome pasielgti kitaip, priėmėme neteisingus sprendimus. Pirmoje pusėje strigome gynyboje, praleidome daugiau taškų, nei turėjome. Antroje rungtynių pusėje pagerinome gynyba, neleidome varžovams lengvai rinkti taškų. Puolime pavyko sėkmingai organizuoti atakas, kurių pasekoje pavyko iškovoti pergalę. 

Nojus Vaikšnoras Pakalniu „BC Žynio“ komandos žaidėjas: Nelabai smagu pradėti turnyrą nuo pralaimėjimo, bet varžovas šiai dienai buvo stipresnis. Šiandien nepavyko susidraugauti su lankais, asmeniškai gal 7 pirmus tritaškius „prapyliau“, o komanda bendrai metė apie 20 prc. taiklumu  - žiauroka (mesim juos ir toliau ir dar dažniau). Žaidėme prieš lygos favoritą, tai galbūt ir dėsninga pralaimėti. Tikslas buvo laimėti, bet... Rezultatą nulėmė - atkovoti varžovų kamuoliai puolime ir mūsų prastas pataikymas iš toli.

Rungtynių statistika rasite: http://moletukrepsinis.lt/rezultatai/3

Trečiose rungtynėse „Molėtų kuopos‘ krepšininkai susitiko su į lygą sugrįžusia „Bekupe“. Kuopos  krepšininkai šį sezoną pasipildė trims naujais žaidėjais: Gustu Pumpučiu, Juozu Bistricku, bei jauniausiuoju lygos krepšininku Kristupu Kildišiumi. Gustas debiutinėse savo rungtynėse buvo sunkiai „įkandamas“ varžovams.  Jis pelnė net 32 taškus, Kristupas pelnė – 13, Juozas įmetė 3 taškus.  „Bekupės“ komanda šį kartą surinko ne itin  stiprią sudėtį, tačiau kad kausis dėl kiekvienos pergalės galėjome įsitikinti jau pirmose jų rungtynėse. Puikiai rungtynes pradėjo kuopos krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje susikrovė 20  taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje „Bekupė‘ nepasidavė - žaidimas „susilygino “  ir kuopos  pranašumas pradėjo tirpti. Po 40 minučių kovos rezultatas švieslentėje degė 93 – 83 „Molėtų kuopa“ iškovojo pirmąją pergalę.

Ričardas Bistrickas Molėtų kuopos komandos žaidėjas: Šiandiena į varžybas negausiai susirinkome, todėl šešiese sunkoka tolygiai žaisti visus keturis kėlinukus ir laimėti. Žemu startu prieš aukštaūgių surinkta komandą. Mūsų puikus komandinis darbas leido atsiplėšti nuo varžovų ir laimėti šias rungtynes. Ačiū varžovams už gerą kovą.

Rolandas Mečkauskas „Bekupės“ komandos žaidėjas: Rungtynes vertiname dalinai nusisekusiomis nors ir gausiai nesusirinkom, trūko greičio, bei gynyboje darėme klaidų. Leidome varžovams bėgti į greitas atakas. Pirmos varžybos mūsų naujajai  komandai - dar atsigriebsime. 

Rungtynių statistika rasite: http://moletukrepsinis.lt/rezultatai/4


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti