Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato A divizione “Molėtų kuopos” pergalė (FOTO) 67

Kovo 13 dieną  Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate A divizione įvyko dvejos rungtynės. „Molėtų kuopa‘ nesunkiai įveikė savo žaidimo šiame sezone nerandantį „Dvarą“. Nepilną sudėtį susirinkę „Molėtų kuopos“ krepšininkai demonstravo solidų žaidimą. „Molėtų kuopos“ krepšininkai įmetė net 12 tritaškių ir metė juos net 42,8 procentų taiklumu. Dvitaškius pataikė 52,5 procentų taiklumu. To pasekoje „Molėtų kuopa“ čempionatą pradeda pergalę. Savaitgalio MVP tapo Justas Narušis, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko net 42 naudingumo balus.  FOTO

Antrose rungtynėse kovingai žaidusi „Augiesa“ iškovojo nesunkią pergalę, sutriuškino „Suginčius“. Pirmajame rungtynių kėlinyje „Suginčiai“ puikiai kovėsi, bet antrame ir kituose kėliniuose vis prasčiau žaidę „Suginčiai“ bendrame rezultate 56 – 83 nusileido „Augiesa“. Rungtynių MVP tapo „Augiesos“ komandos krepšininkas Darius Bušmič, kuris pelnė 20 taškų atkovojo 6 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.