"Hustle Point" Molėtų rajono vyrų krepšinio B diviziono finale kausis "BWS" ir "Utena"

"Hustle Point" Molėtų rajono vyrų krepšinio B diviziono finale kausis "BWS" ir "Utena" 121

Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono pusfinalis. Pirmajame pusfinalyje „Utena“ įveikė Pakalnių BC „Žynys“ krepšininkus. „Utena“ šį sezoną demonstruoja puikų, gražų ir greitą krepšinį, tačiau pirmąją rungtynių pusę puikai kovėsi Pakalnių BC „Žynys“ krepšininkai. Pakalnių BC „Žynys“ „sugriuvo“ trečiajame rungtynių kėlinyje ir atidavė pergalę rezultatu 101:84. „Utena“ iškovojo kelialapį į „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono finalą.

„Utena“ gretose išsiskyrė Darius Kadžionis pelnęs 25 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir surikęs 29 naudingumo balus.

Pakalnių BC „Žynys“ gretose Ovidijus Kriaunaitis pelnęs 19 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus.

 

Antrajame pusfinalyje susitiko šį sezoną stebinusi „Kiemo“ komanda ir lygos lyderiai „BWS“. Seniai tokiu rungtynių nebuvo Molėtų krepšinio čempionatuose, kur netik aikštelėje vyko atkakli kova, bet ir už jos ribų. Kalbant apie rungtynes, jos buvo atkaklios ir kovingos. Tiek viena, tiek kita komanda neleido varžovams susikrauti solidaus pranašumo. Šioje kovoje stipresni buvo „BWS“, kurie po sunkios kovos iškovojo kelialapį į „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono finalą 71:61.

„BWS“ gretose lyderis nesikeičia, tai Povilas Kaminskas, kuris pelnė 15 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų. Povilas šiame sezone demonstruoja puikią sportinę formą.

„Kiemo“ gretose išsiskyrė Andrius Vasaravičius - pelnęs 22 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 18 naudingumo balų.

„Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono finalas vyks balandžio 8 d.

12:00 „Kiemas‘ – Pakalnių BC „Žynys“

14:00 „BWS“ – „Utena“

 

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti