"Hustle Point" Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato A diviziono bronza atiteko "Dvaro" komandai (FOTO) 122

Balandžio 7 d. vyko „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato A diviziono mažasis finalas. Jame susitiko Utenos „Honolulu“ ir „Dvaras“. Kaip ir buvo tikėtasi, rungtynės buvo permainingos, kuriose netrūko puikių sportinių epizodų. Puikiai rungtynes pradėjo svečiai iš Utenos didžiąją rungtynių pusę pirmavo. Antrajame rungtynių kėlinyje dvariškių snaiperiai smeigė vieną po kito taiklius tritaškius metimus ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo lygus 48:48. Trečiajame rungtynių kelinyje uteniškiai demonstravo puikią gynybą, kurios pasekoje sugebėjo persvarą sugrąžinti. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje į pergalę „dvariškius“ vedė komandos lyderiai Nedas Petniūnas ir Artūras Leščinkas, kurie smeigė vienas po kito taiklius tritaškius metimus ir „dvariškiai“  iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 99:86. FOTO

„Dvaro“ komandos geriausiu komandos žaidėju tapo Artūras Leščinskas, kuris šiame sezone vidutiniškai pelnydavo po 19 taškų, atkovodavo po 5 kamuolius ir surinkdavo po 16,7 naudingumo balų.

Utenos „Honolulu“ gretose geriausiu komandos žaidėju tapo Laurynas Rudis, kuris šiame sezone pelnydavo po 16,8 taško, atkovodavo po 7,2 kamuolio ir surinkdavo 19,8 naudingumo balų.

Molėtų sporto centro direktorius Mindaugas Kildišius pasveikino komandas su puikia kova ir įteikė nugalėtojų taurę, atminimo medalius, bei rėmėjų prizus.

Norime nuoširdžiai padėkoti „Hustle Point“ direktoriui Kiprui Pumpučiu už įsteigtas čempionato taures, bei čempionų marškinėlius čempionato nugalėtojams, taip pat, norime padėkoti Antanui Žukauskui už jo rankų darbo pakabukus geriausiems komandų žaidėjams.