Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate pergalės iškovojo favoritai

Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate pergalės iškovojo favoritai 139

Vasario 23 – 25 dienomis „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate buvo sužaistos keturios čempionato rungtynės, kuriose pergales iškovojo favoritai. „Ežerūnas Plius“ iškovojo dvi pergales, dar po pergalę „BC „Žynys“ ir „E. K. Workshop“.  Penktadienio vakaro rungtynėse „Ežerūnas Plius“ nesunkiai nugalėjo „Kiemas“ 100:77. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Mindaugas Kildišius pelnęs 30 taškų ir Martynas Žala surinkęs 49 naudingumo balus. „Kiemas“ gretose išsiskyrė Gustas Petkevičius pelnęs 21 tašką, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.

Vasario 25 d. vyko trys čempionato rungtynės. Jose staigmenų nebuvo, favoritai iškovojo pergales. „Ežerūnas plius“ nesunkiai įveikė „BWS“ krepšininkus, „BC Žynys“ iškovojo antrąją pergalę čempionate, o svečiai iš Utenos „E. K. Workshop“ neturėjo vargo su „Geltono streso“ krepšininkais.

Kalbant apie individualius savaitgalio pasirodymus „Ežerūnas plius“ komandoje Martynas Žala pelnė 24 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus. „E. K. Workshop“ gretose Mantas Kurlavičius pelnė 17 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų. BC „Žynys“ gretose išsiskyrė Aurimas Guiga pelnęs 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus. „BWS“ Arnas Jonikas pelnė 15 taškų, atkovojo 17 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus. „Dubingiai“ gretose išsiskyrė Gediminas Šerėjus pelnęs 10 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 14 naudingumo balų. „Geltonas Stresas“ gretose Deividas Čirba pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus

Čempionate be pralaimėjimų žingsniuoja „E. K. Worskhop“ ir „Ežerūnas Plius“. Šios komandos yra iškovojusios po 4 pergales iš tiek pat galimų. BC „Žynys“ ir „Geltonas stresas“ po dvi pergales, bei patyrė po du pralaimėjimus. „Dvaras“ ir „BWS“ yra iškovoję po vieną pergalę. „Kiemas“, „Dubingiai“ ir „Augiesa“ pergalių dar neiškovojo. Verta paminėti, kad praeitų metų čempionato nugalėtojai yra sužaidę tik vienas čempionato rungtynes.

Primename, kad čempionatonuotaukas, bei rungtynių komentarus rasite mūsų facebook puslapyje:

https://www.facebook.com/MoletuKrepsinis/

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti