Vilnies laikraščio krepšinio čempionate varžysis 9 komandos

Vilnies laikraščio krepšinio čempionate varžysis 9 komandos 29

Šiemet jau 29 – tasis Vilnies laikraščio krepšinio čempionatas, kuriame  dalyvauja visiems gerai žinomos komandos: „Sporto centras“, „Penki ežerai“ „Žiuko įmonė“, Molėtų kuopa“, „Augiesa“, „Suginčiai“, „Dvaras“, „Dubingiai“, “Blue White Soldiers“.

Trupai apžvelkime varžybų sistema. Pirmajame varžybų etape burtu kelių komandos suskirstytos į A ir B pogrupius:

Eil. A.    Pogrupis   B.    Pogrupis
1 Žiuko įmonė 1 Molėtų kuopa
2 Sporto centras 2 Dvaras
3 Penki ežerai 3 Dubingiai
4 Suginčiai 4 Augiesa
    5 BWS

Pogrupiuose komandos žaidžia vieno rato sistema. Komandos pogrupiuose užėmusios 1,2 –ąją vietą patenka į Vilnies laikraščio krepšinio čempionato pusfinalį. Antrajame etape - pusfinalyje susitinka: A1 – B2 ir A2 – B1. Trečiajame finaliniame etape: pusfinalių nugalėtojai patenka į „Vilnies laikraščio krepšinio čempionato finalą ir žaidžia dėl pirmosios vietos, o pralaimėtojai susitinka mažajame finale ir žaidžia dėl trečiosios vietos.

Komandos pogrupiuose užėmusios 3, 4 vietas patenka į mažąją „Molėtų sporto centro taurę“. „Mažosios taurės“ pusfinalis:  A3 – B4  ir A4 – B3. Pusfinalių nugalėtojai patenka į „Mažosios taurės“ finalą, kur komandos žaidžia dėl  Molėtų sporto centro „Mažosios taurės“. Pusfinalių  pralaimėtojai iš sekančių kovų pasitraukia.Šiek tiek vėliau apžvelgsime komandų sudėtis, bei čempionato favoritus. Primename, kad čempionatas prasideda spalio 18 dieną. Pirmose čempionato rungtynėse susitinka:

16:15 val. "Dvaras" - "BWS"

17:45 val. "Dubingiai" - "Augiesa"

 

Primename, kad čempionato startinį mokestį komandos turi susimokėti iki spalio 18 dienos. 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti