"Vilnies" krepšinio čempionato starte "Dvaro" ir "Žiuko įmonės" komandų pergalės 52

Lapkričio 6 – 7 dienomis „Vilnies“ krepšinio čempionate buvo sužaistos 5 čempionato rungtynės, kuriose pergalės iškovojo „Suginčiai“, „Dubingiai“, „Dvaras“ ir „Žiuko įmonė“.

Viena iš įdomiausių savaitės kovų vyko tarp „Augiesos“ ir „Dvaro“ komandų. Abi šios komandos sulaukė pastiprinimo. „Augiesos“ komanda pastiprino savo gretas buvusiu „Molėtų kuopos“ komandos žaidėju Edvinu Čaikausku, bei Laurynu Jasioniu. „Dvaro“ krepšininkų gretas papildė buvęs „Molėtų kuopos“ komandos kapitonas Ričardas Bistrickas ir Tautvydas Čivilis, taip pat į komandą sugrįžo visiems gerai žinomas alantiškis Artūras Leščinskas. Rungtynės buvo atkaklios, kuriose 40 minučių kovos nepakako. Komandos žaidė pratęsimą. Pergalę iškovojo "Dvaro" krepšininkai. Kaip klostėsi varžybų eiga išgirsite Edvino Čaikausko ir Ričardo Bistricko rungtynių komentare.

"Žiuko įmonės" komandos sudėtį papildė du gerai žinomi žaidėjai, tai Karolis Bakanauskas ir Marius Šumlinskas. Ši komanda nesunkiai nugalėtojo atsinaujinusią "Molėtų kuopos" komandą. Kaip "Molėtų kuopos" komandos žaidėjas Ernestas pliuška minėjo, kad nieko čia netikėto neįvyko ir nepaisant pralaimėjimo pagrindinis šios sezono tikslas pirmoji vieta.

Kitose rungtynėse intrigos nebuvo. "Dubingiai" nesunkiai įveikė "Geltoną stresą". Tuo tarpu "Suginčiai" du kėlinius vargo su "BWS". Antroje  rungtynių pusėje spurtavę "Suginčiai" nesunkiai nugalėjo. Kaip klostėsi rungtynių eiga Ruslano Kozlovskio ir Gedimino Rackevičiaus komentare.